Bağcılar Mutfak Tıkanıklığı Açma

Tesisat

Lavabo Tıkanıklığı Açma Bağcılar | Tıkalı Mutfak Açma

Mutfak lavabosu ekstra durumların dışında mutfakta kullandığımız yemek malzemeleri sebebiyle tıkanır.

 

Mutfak lavabosu tıkanıklığının en büyük sebeplerinden biri yemek yağlarının dökülmesidir,
 
Görünüşte sıvı ve kaygan olan yağ lavaboya dökülmesi durumunda gider borusuna yapışır ve ardın lavaboya dökülen her atık da kendisine yapışır. Bu sebeple yağları lavaboya dökerken bir kez daha düşünmenizi tavsiye diyoruz.

 

Bağcılar Mutfak Tıkanıklığı Açma firmamız;

 

 •  Su Kaçağı Tespiti
 •  Tıkanıklık Açma
 •  Robotla Tıkanıklık Açma
 •  Gider Açma
 •  Kanal Açma
 •  Pimaş Açma
 •  Mutfak Tıkanıklığı Açma
 •  Lavabo Tıkanıklığı Açma
 •  Klozet Tıkanıklığı Açma
 •  Tuvalet Tıkanıklığı Açma
 •  Kanalizasyon Açma

konularında hızlı ve yerinde çözümler sunmaktadır.

 

Bağcılar Mutfak Lavabosu Açma İletişim: 0533.269.27.38 den Bağcılar Kırmadan kirletmeden Mutfak Tıkanıklığı Açma için servis isteyebilirsiniz.

Salatalık, soğan ve yeşillik gibi artıklardan mutfak lavabonuzun tıkanmasına sebep olur. Bu tarz artıkları kolay parçalanabildiği için küçük parçalara ayrılarak lavabonun süzgecinden geçer ve mutfak lavabonuzda tıkanıklığa sebep olur.
 
Meyve- sebze kabukları da lavabo tıkanıklığına sebep olan bir diğer atıklardır. Yapısı itibariye sert olan meyve sebze kabukları lavabo borusuna takılması durumunda zamanda sertleşerek borudaki yerini sağlamlaştırır ve giderilmesi son derece zor olan tıkanıklıklara sebep olur.
 
Yukarıda maddeler halinde anlattığımız atıkları lavabonuza dökmenize rağmen bile tıkanıklığa sebep olmasa bile yemek artıklarınız mutfak lavabonuza dökmeye devam etmeyin. Çünkü bu tarz atıklar ilk döküldüklerinde bir tıkanıklığa sebep olmasa bile zamanla birike birike tıkanıklığa sebep olur.
 
 
 
Lavabo Gideri Açma Aparatı,
 
Lavabo gideri açma aparatı olarak genellikle piyasada lavabo açma teli satılmaktadır. Bu telleri lavabo giderinden aşağıya doğru hafifce sokarak çözümeulaşabilirsiniz. Ama dikkatetmeniz gereken bir husus vardır burda o da lavabo gider borusunu delme eğer lavabo borusunu delerseniz veya lavabodaki cismi tesisatın daha ücra köşesine doğru gönderirseniz işte o zaman mutfak tıkanıklığı açma yani mutfak lavabosu açma işlemi daha zor olacaktır ve bu durumda kesin tesisatçı çağırmanıza yol açacaktır. Tabiki bu süreçte çağırılan tesisatçınin işi bir hayli zor olacağından bu işlem size biraz pahalıya mal olacaktır.

 


2 Yorum


 1. Mehmet Bey

  Akşamleyin mutfaktan taşan sular evi berbat hale getirdi. Kim geldiyse mutfak giderini açamadı. Bağcılar Mutfak Tıkanıklığı Açma Ustası olan Tıkanıklık Tespiti Firması ile çözüme ulaştık. Teşekkür ederiz.

 2. Ali Kemal Bey Dr.

  Esenler de hasta kabul kısmındaki misafirhane mutfak tıkanıklığı nedeniyle sorun çıkardı. Atık sular mutfak giderinden çıkmaya başlar başlamaz Esenler Tıkanıklık Tespit Firmasından Mutfak Tıkanıklığı Açma servisi istedik. Gelen Ekip kırmadan dökmeden Mutfak giderini açtı. Başarılı bir işçilik.

Yorum Ekleyin