Esenler Mutfak Tıkanıklığı Açma

Tesisat

Lavabo Tıkanıklığı Açma Esenler | Robotla Mutfak Gideri Açma

Mutfak lavabosu ekstra durumların dışında mutfakta kullandığımız yemek malzemeleri sebebiyle tıkanır.

Mutfak lavabosu tıkanıklığının en büyük sebeplerinden biri yemek yağlarının dökülmesidir,
Görünüşte sıvı ve kaygan olan yağ lavaboya dökülmesi durumunda gider borusuna yapışır ve ardın lavaboya dökülen her atık da kendisine yapışır. Bu sebeple yağları lavaboya dökerken bir kez daha düşünmenizi tavsiye diyoruz.
 

Esenler Mutfak / Lavabo Tıkanıklığı Açma firmamız;

 

 •  Su Kaçağı Tespiti
 •  Tıkanıklık Açma
 •  Robotla Tıkanıklık Açma
 •  Gider Açma
 •  Kanal Açma
 •  Pimaş Açma
 •  Mutfak Tıkanıklığı Açma
 •  Lavabo Tıkanıklığı Açma
 •  Klozet Tıkanıklığı Açma
 •  Tuvalet Tıkanıklığı Açma
 •  Kanalizasyon Açma

konularında hızlı ve yerinde çözümler sunmaktadır.

 

Esenler Mutfak Lavabosu Açma İletişim: 0533.269.27.38 den Esenler Kırmadan kirletmeden Mutfak Tıkanıklığı Açma için servis isteyebilirsiniz.

 
 
Salatalık, soğan ve yeşillik gibi artıklardan mutfak lavabonuzun tıkanmasına sebep olur. Bu tarz artıkları kolay parçalanabildiği için küçük parçalara ayrılarak lavabonun süzgecinden geçer ve mutfak lavabonuzda tıkanıklığa sebep olur.
 
Meyve- sebze kabukları da lavabo tıkanıklığına sebep olan bir diğer atıklardır. Yapısı itibariye sert olan meyve sebze kabukları lavabo borusuna takılması durumunda zamanda sertleşerek borudaki yerini sağlamlaştırır ve giderilmesi son derece zor olan tıkanıklıklara sebep olur.
 
Yukarıda maddeler halinde anlattığımız atıkları lavabonuza dökmenize rağmen bile tıkanıklığa sebep olmasa bile yemek artıklarınız mutfak lavabonuza dökmeye devam etmeyin. Çünkü bu tarz atıklar ilk döküldüklerinde bir tıkanıklığa sebep olmasa bile zamanla birike birike tıkanıklığa sebep olur.
 
 
Mutfak Tıkanıklığı Açma İletişim : 0533.269.27.38 den arayarak Esenler Lavabo tıkanıklığı ve  Esenler Mutfak Tıkanıklığı Açma için Fiyat alabilirsiniz
 
 
Lavabo Gideri Açma Aparatı,
 
Lavabo gideri açma aparatı olarak genellikle piyasada lavabo açma teli satılmaktadır. Bu telleri lavabo giderinden aşağıya doğru hafifce sokarak çözümeulaşabilirsiniz. Ama dikkatetmeniz gereken bir husus vardır burda o da lavabo gider borusunu delme eğer lavabo borusunu delerseniz veya lavabodaki cismi tesisatın daha ücra köşesine doğru gönderirseniz işte o zaman mutfak tıkanıklığı açma yani mutfak lavabosu açma işlemi daha zor olacaktır ve bu durumda kesin tesisatçı çağırmanıza yol açacaktır. Tabiki bu süreçte çağırılan tesisatçınin işi bir hayli zor olacağından bu işlem size biraz pahalıya mal olacaktır.

 


3 Yorum


 1. Melis hanım

  Esenler çatı katında bir dairem var . Yağmur yağdığı zaman tıkanıklık oluyordu . Mutfak gideri çatı giderine bağlanmış. Tıkanıklık Tespit Ekibi kameralı tıkanıklık tespiti yaparak iki gideri ayırdı ve temizledi . Sorunum böylece çözüldü.

 2. Gülay Hanım Ev Hanımı

  Tıkanıklık tespit Ekibine kırmadan ve kirletmeden mutfak tıkanıklığını açtıkları için teşekkür ediyorum. Malum bodrum kat . Zor bir tıkanıklık açma işlemi . Ama azim ve ustalıkla mutfak giderimi açtılar.

 3. Ahmet Bey Ahçı

  Esenler de hasta kabul kısmındaki misafirhane mutfak tıkanıklığı nedeniyle sorun çıkardı. Atık sular mutfak giderinden çıkmaya başlar başlamaz Esenler Tıkanıklık Tespit Firmasından Mutfak Tıkanıklığı Açma servisi istedik. Gelen Ekip kırmadan dökmeden Mutfak giderini açtı. Başarılı bir işçilik

Yorum Ekleyin