Selimpaşa Kanal Tıkanıklığı Açma

Tesisat

Selimpaşa Kanal Tıkanıklığı Açma

Kırmızı yıldız PNG ücretsiz indirmek için resimler - Crazy Png-PNG  görüntüleri ücretsiz Indir-Crazy Png--PNG görüntüleri ücretsiz IndirKırmızı yıldız PNG ücretsiz indirmek için resimler - Crazy Png-PNG  görüntüleri ücretsiz Indir-Crazy Png--PNG görüntüleri ücretsiz IndirKırmızı yıldız PNG ücretsiz indirmek için resimler - Crazy Png-PNG  görüntüleri ücretsiz Indir-Crazy Png--PNG görüntüleri ücretsiz IndirKırmızı yıldız PNG ücretsiz indirmek için resimler - Crazy Png-PNG  görüntüleri ücretsiz Indir-Crazy Png--PNG görüntüleri ücretsiz IndirKırmızı yıldız PNG ücretsiz indirmek için resimler - Crazy Png-PNG  görüntüleri ücretsiz Indir-Crazy Png--PNG görüntüleri ücretsiz Indir 11.096 inceleme,
 Selimpaşa Kanalizasyon Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?
 
Selimpaşa Logar tıkanıklığı açmak için öncelikle logar tıkanmasının sebebi tespit edilmelidir. Logar tıkanıklığı; lağım borularından veya logar kuyusundan kaynaklanan sorunlardan dolayı tıkanmaktadır.
 
Selimpaşa Logar borularında meydana gelen tıkanıklıklarda, genellikle en alt katta bulunan daire veya bodrum katta bulunan daire ilk etkilenen daire olmaktadır. En belirgin özelliği tuvalette taşma meydana gelmesidir. Binada bulunan herhangi bir daire, lavaboyu veya tuvaleti kullanması durumunda bodrum katta bulunan dairenin tuvaletinde taşma meydana gelir.
 
Selimpaşa da İki çeşit logar tıkanıklığı bulunmaktadır. Hatalı kullanımdan kaynaklanan tıkanıklıklar ve kronik diye adlandırılan logar boruları döşendiği zaman yapılan hatalar sonucu meydana gelen tıkanıklıklardır.
 
Hatalı kullanımdan kaynaklanan tıkanıklar; kullanıcı tarafından tuvalete atılan yabancı cisimler su ile logar kuyusuna kadar taşınamaz. Logar borusu içinde borunun çapını daraltır ve tıkanıklığa sebep olur. Belirtileri bir anda orta çıkabilmektedir.
 
Kronik logar tıkanıkları ise; logar boruları döşenirken, özellikle betondan yapılan borular bulunmaktadır. Bu betondan yapılan borulara künk adı verilmektedir. Künk boruların boyu birer metredir. Birbirlerine ek yapılmaktadır. Ek yerlerinde conta kullanılmaz. Selimpaşa Ek yapılan kısımlar büyük bir hassasiyetle yapılmalıdır. Aksi durumda, zamanla ek yerlerinde su sızıntısı meydana gelir. Su sızıntısından dolayı toprakta çökme meydana gelir. Selimpaşa Logar borusu içine sızan toprak tıkanıklığa sebep olur. Bu gibi sorunlarda, logar tıkanıklığı kendini hemen belli etmez. Zamanla kendini göstermektedir.
 
Selimpaşa Logar borularının ek yerlerinde meydana gelen su sızıntısı bazen çökmelere sebep olmaz. Toprak içinde süzülerek bazen bir çukura akar. Bazen de bina temeline sızar. Bina temeline sızan logar suyu bina içinde kötü kokulara sebep olur.
 
Bir diğer kronik sorun ise; Selimpaşa lağım borularının meyilsiz olmasıdır. Logar borularının içinde akan su; logar borusunun meyilsiz olmasından dolayı çok yavaş akar ve zamanla tıkanıklığa sebep olur.
 
Selimpaşa Kanal Ve Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma ile ilgili Hizmetlerimiz,
 
Selimpaşa Tıkalı Kanal Açma, Selimpaşa Tuvalet Açma, Selimpaşa Kanalizasyon Açma, Selimpaşa Tıkalı Boruları Açma, Selimpaşa Tuvalet Tıkanıklığı Açm, Selimpaşa Klozet Tıkanıklığı Açma, Selimpaşa Mutfak Tıkanıklığı Açma, Çatalca Lavabo Tıkanıklığı Açma, Çatalca Yer Sifonu Tıkanıklığı Açm, Çatalca Bahçe Gider Tıkanıklığı Açma, Selimpaşa Su Tesisatçısı, Selimpaşa Su Kaçağı Tespiti, Çatalca Su Tesisatçısı, Selimpaşa Gider Açma, Selimpaşa Tıkanık Pimaş Borularını Açma Servis Hizmetlerini 7/24 bizi arayarak yardım alabilirsiniz.
 

  • Etiketler :

0 Yorum


Yorum Ekleyin