Robotla Tıkanıklık Açma

Tesisat

Robotla Tıkanıklık Açma | Robotla Gider Açma

Tıkanıklık Açma,
 
Tıkanıklık açma veya gider açma ya da bir başka ifade ile kanal açma, atık su tesisatlarında boru içerisinde muhtelif sebeplerden dolayı oluşan tesisat tıkanıklık açma işlemine denilmektedir.
 
Kanal tıkanıklıkları bulunmuş oldukları bölgelere göre beşe ayrılırlar. Bunlar şu şekildedir:
 
  • Tuvalet gideri tıkanıklığı
  • Banyo gideri tıkanıklığı
  • Mutfak gideri tıkanıklığı
  • Lavabo tıkanıklığı
  • Yağmur suyu gideri tıkanıklığı
Tıkanıklık Açma ve Giderlerin Tıkanıklıktan Koruma Yolları
Bilindiği üzere pimaş borulardan oluşan gider hatları mutfak, banyo ve tuvaletteki atık suları kanalizasyon şebekesine iletmek için kullanılmaktadır. Bu saymış olduğumuz alanlarda hatalı kullanımlar sonucu gider hattı tıkanabilmektedir. Mutfaklardaki yağ ve yemek atıklarının lavaboya dökülmesi, tuvalet kâğıtlarının, saç tellerinin, katı sabun atıklarının tuvalet ve banyo giderlerine atılması gider borusu tıkanmasına neden olmaktadır. Şayet bu konuda yeterince dikkatli ve özenli davranıldığı taktirde uzun süre tıkanmaların önüne geçilebilmektedir.
 
Unutulmamalıdır ki, ne kadar dikkatli olunursa olunsun özellikle evlerdeki pimaş borulardan yapılmış pis su gider hatları çoğu kez kireçlenmeler sonucu da tıkanabilmektedir.
 
En önemli sebep ise gider hattına döşenen pimaş boruların hatalı döşenmesidir. Bu konuda profesyonel ve işinin uzmanı firmalarla çalışmakta fayda vardır. Hatalı döşenmiş pimaş boruların zaman içinde tıkanması kaçınılmazdır. Basit tıkanmalarda pompa, kimyasal ilaçlar çözüm olabilmekteyse de daha ciddi, yoğun tıkanmalarda kanal açma cihazları (tıkanıklık açma robotları) kullanılması bir zarurettir.
 
Tıkanıklık açma firmamız  tıkanıklık kaynaklı pis su gider hattı sorunlarının giderilmesinde son teknoloji cihazları kullanarak etkin ve sorunsuz çözümler sunmaktadır. Tıkanmış gider hattı sorununu bize ilettiğinizde işinin uzmanı ekibimiz gerekli donanımlarıyla istediğiniz saatte adresinize gelip tıkanmış olan yerin tespitini yapmaktadır. Görüntüleme sistemine sahip özel tıkanıklık açma robotları vasıtasıyla tıkanıklığın ya da sızıntının olduğu nokta görüntülenebilmektedir. Robotla tıkanıklık açma yöntemi ile hiçbir yeri kırıp dökmeye gerek kalmadan, tıkalı boru içinde oluşan her tür tıkanıklığı açma işlemi yapılmaktadır. Ve bu işlem yapılırken de gider borularınıza hiçbir şekilde hiçbir zarar verilmemektedir.
 
Yüksek teknoloji ürünleri bu robotları kullanmadan pimaş hattındaki tıkanıklığı açmak için zemini ve hatta boruları kırmak bir zarurettir. Bu da size ek masraflar çıkaracağı gibi, ciddi zaman kaybı olacaktır. Her yer kirlenecek, evin içi şantiyeye dönecek, borular değişecek ve bu alanlar bir süre kullanılamayacaktır.
 
Hiçbir Yeri Kırmadan Robotla Tıkanıklık Açma Hizmeti,
 
Tıkanıklığı açmak için hiçbir yeri kırmadan, hiçbir yere en ufak zarar vermeden tıkanıklığın yerini ve sebebini tespit ediyor ve yine aynı şekilde hiçbir yeri kırmadan ve hiçbir yere en ufak zarar vermeden tıkanıklığı gideriyoruz.
 
İstanbul Gider Tıkanıklık Açma
 
Gider açma fiyatları konusunda bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı, kaliteli ve garantili bir şekilde çözümler sunan ( Tıkanıklık Tespit ) Tesisat firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
 
Lavabo Tıkanık Açma
 
Öncelikle tıkalı boru sorunun tam yerini tespit ederek işe başlıyor böylece ekstra kırıp dökme işleri ve etrafın kirlenmesi riski de ortadan kalkıyor. Tespit edilen tıkanıklığın açılması 
Robot cihazlar yardımıyla 
oldukça kolay ve temiz iş yapmaktayız. Su tesisatçısı işlerinizde gerçekten profesyonel hizmet almak istiyorsanız doğru adreste oldugunuzu öneriyoruz.       
 
Lavabo Tıkanması
 
Yağlı yemek atıkları
Çay çöplerinin dökülmesi
Lavabo altındaki gider borularının yanlış eğim ve çapta olması
Saç,kıl, iplik gibi çeşitli yabancı atıklar
Usta hatalarından kaynaklı, yanlış tesisat malzemelerinin kullanılmış olması
Kireç, alçı ve boya gibi kimyasalların lavaboya dökülmesi.
 
Tuvalet Tıkanması
 
Tuvalet gider borularının doğru yapılmayışından dolayı tuvalet tıkanabilir.
Tuvalete atılan kalitesiz tuvalet kağıtları tıkayabilir
Tuvalete atılan bebek bezi tuvaletin esini tıkayabilir
Tuvalet kokusunun gidere kaçması sonucu tuvalet tıkanabilir
Tuvalete atılan ıslak mendil temizlik bezi tuvaleti tıkayabilir
Banyodan gidere giden kıl nedeni ile gider tıkanabilir.
 
Tıkanıklık Tespiti, Tesisat firmamız siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek için su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri, banyo lavabosu tıkanıklığı açmamutfak lavabosu tıkanıklığı açmabanyo gider tıkanıklığı açmatuvalet tıkanıklığı açmabalkon gideri tıkanıklığı açma ve pimaş açma hizmetlerini en kısa zamanda çözüme kavuşturmaktadır.
 

0 Yorum


Yorum Ekleyin